na wypadanie włosów

Nowoczesne technologie na wypadanie włosów

Wiele osób marzy o zdrowych i mocnych pasmach, jednak boryka się z różnymi problemami, które utrudniają im osiągnięcie tego ideału. Obecnie nowoczesne technologie są w stanie pomóc ci w pozbyciu się kłopotu, choć wiąże się to ze znacznymi kosztami. Najczęstszym schorzeniem jest wypadanie kosmyków. W tym celu szukamy specjalistycznych preparatów na wypadanie włosów.

Lepiej jednak dowiedzieć się, jakie są przyczyny tego procesu, aby dobrze dobrać metodę. Zacznij od przejrzenia kosmetyków, których używasz do codziennej pielęgnacji pasm. Być może któryś ze składników podrażnia skórę głowy. Inną sprawą są uczesania, gdyż zbyt mocne upięcia nadwyrężają cebulki, doprowadzając nawet do zaniku mieszków. Farbowanie, długotrwałe prostowanie także uszkadza strukturę kosmyków. Spróbuj ograniczyć stres, który często może być winowajcą rzadkich włosów.

Obecnie medycyna oferuje nam wiele możliwości, a jedną z nich jest mezoterapia. Jest to zabieg wykonywany bez igieł lub z igłami i mam on za zadanie pobudzić cebulki do wzrostu. Do kogo jest skierowany? Otóż zaleca się jego przeprowadzenie dla osób borykających się z łysieniem plackowatym, androgenowym, w przypadku gwałtownych zmian zachodzących w gospodarce hormonalnej. Tutaj na wypadanie włosów wykorzystuje się specjalne substancje, które nakłada się lub wstrzykuje w skórę głowy. W ten sposób ją odżywiamy i usuwamy stan zapalny uniemożliwiający odrastanie pasm. Mezoterapia nie jest zabiegiem jednorazowym. Najczęściej każdy pacjent musi przejść dwie fazy, a ponadto dla utrzymania efektów powtarzać ją raz w miesiącu. Jeszcze kilka słów o metodach.

O wiele częściej stosuje się igłową wersję, gdyż fale ultradźwiękowe, za których pośrednictwem podaje się leki w zabiegu bezigłowym, nie są w stanie wniknąć tak dobrze w skórę, jak przy ostrzykiwaniu. Jednak to do ciebie należy decyzja. Świetną opcją na zagęszczenie kosmyków jest tzw. mikrosiateczka. Wykonuje się ją na miarę, a przy tym jest zupełnie niewidoczna. Wplata się ją w naturalne pasemka i bez obaw można nią pokryć każde miejsce na głowie. Efektami cieszymy się nawet do 2 miesięcy, przy czym należy powrócić do salonu po ok. 5-7 tygodniach, aby poprawić siateczkę.

Oprócz takich działań, jakie wykonuje profesjonalista, mamy do wyboru bardziej domowe sposoby, takie jak preparaty na wypadanie włosów. Aktualnie na rynku dostępne są produkty zapewniające puszyste i bardziej gęste pasma zaledwie w 30 sekund! Występują one najczęściej w dwóch formach – posypki i sprayu. Takie maskowanie jest niewidoczne, ponieważ umożliwia nam to szeroka gama barw, zatem wystarczy dobrać odpowiednią do koloru naszych kosmyków. Opracowuje się je w oparciu o różne technologie, np. mikrowłókien keratynowych.

Taki skład posiada preparat Dr Hair, który poleca się ze względu na to, że zawiera naturalny budulec pasm, czyli keratynę. Jak widzisz, możesz skorzystać z najnowszych osiągnięć technologicznych na wypadanie włosów, ponieważ są w pełni bezpieczne, a ponadto osiągasz dzięki nim upragnione gęste kosmyki.

Related Articles

0 Comment

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *