Zagęszczanie włosów u mężczyzn

Problem cienkich i rzadkich lub przerzedzonych włosów dotyka w równej mierze kobiety, jak i mężczyzn. U płci męskiej nadmierne wypadanie najczęściej jest związane z łysieniem androgenowym, mającym podłoże genetyczne, ale może także mieć podłoże w niedoborach mikroelementów czy innych schorzeniach organizmu. W obliczu problemu zbawienne okazują się doraźne metody pozwalające na zagęszczanie włosów u mężczyzn, pozwalające zmierzyć z długotrwałą kuracja leczniczą w lepszym samopoczuciu, dzięki znacznemu poprawieniu kondycji fryzury.

W związku z faktem, iż u większości mężczyzn zmagających się z przerzedzeniem, czy łysieniem, problem ten ma podłoże w łysieniu androgenowym wymagającym specjalistycznego leczenia, ogromne znaczenie mają wszelkie metody dodające włosom objętości. Niestety, ten typ łysienia prowadzi do całkowitej utraty włosów z całej głowy poza okolicą potyliczną, dlatego najskuteczniejszą metodą, zwłaszcza w zaawansowanym stadium schorzenia, jest przeszczep włosów z potylicy na wyłysiałe miejsca. Przeszczepione w ten sposób włosy pozostają na stałe. Mężczyźni znaczniej rzadziej niż kobiety decydują się na zabiegi zagęszczenia włosów oferowane przez salony fryzjerskie. W zamian za to częściej korzystają z ogólnodostępnych na sklepowych półkach preparatów zapewniających doraźne dodanie włosom objętości i ukrycie dotkniętych wypadaniem lub nadmiernym łysieniem miejsc na głowie.

Dr Hair proponuje środek, którego aplikacja na głowę i równomierne rozprowadzenie na włosach daje spektakularny efekt gęstych włosów bez użycia specjalnych technik fryzjerskich. Zawiera on w składzie mikrowłókna zbudowane z maleńkich cząsteczek keratyny, które bardzo mocno wczepiają się w strukturę włosa dodając mu grubości. Połączenie jest na tyle trwałe, że nie straszne mu niekorzystne warunki atmosferyczne, jak wiatr, deszcz czy śnieg, a jego zmycie jest możliwe przy użyciu zwykłego szamponu do włosów. Jest to rewelacyjna alternatywa dla drogich i specjalistycznych preparatów czy zabiegów, a także uzupełnienie terapii medycznej niezbędnej do odzyskania dawnej kondycji włosów.

Related Articles

0 Comment